POZIV ZA JAVNO NADMETANJE – LICITACIJU

Na osnovu člana 29 i 35 Uredbe o  prodaji  i davanju u zakup stvari u državnoj imovini (“Sl.list CG” br.44/10) i Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o utvrđivanju cijena komunalnih usluga koje pruža DOO “Komunalno-Lim” na području opštine Bijelo Polje br.1332 od 08.04.2016. godine, na koju je dobijena saglasnost Skupštine Opštine Bijelo Polje (Sl.list CG,- opštinski propisi br. 19/16 od 28.04.2016.godine) te  Odluke Odbora direktora Društva o raspisivanju javnog poziva za davanje u zakup poslovnih prostora na Bazaru  br. 6711 od  27.11.2023.godine, DOO “Komunalno-Lim” Bijelo Polje objavljuje,

POZIV ZA JAVNO NADMETANJE – LICITACIJU

broj 6741 od 27.11.2023.god.

za davanje u zakup poslovnih prostora

na gradskoj tržnici “BAZAR” u Bijelom Polju

PROJEKAT

DOO “Komunalno-Lim” Bijelo Polje sa zadovoljstvom saopštava da je Upravljačko tijelo programa prekogranične saradnje Srbija-Crna Gora, koji se finansira iz IPA II, za sredstva iz 2018, 2019 i 2020. godine odobrilo finansiranje projekta

Zaštita prirodne okoline Polimlja od otpada (Protection of Polimlje environment from waste)

Partner DOO “Komunalno-Lim” sa srbijanske strane na ovom projektu je JKP “Usluga” iz Priboja.

Grant ugovor potpisan je 23.12.2022 u Ministarstvu finansija Republike Srbije. a vrijeme realizacije projekta je 18 mjeseci.

Ukupna vrijednost projekta je 366.000,00€.

24 sata na terenu

Kompletna mehanizacija Komunalnog preduzeća ,,Lim“ danonoćno je na terenu raščišćavajući snijeg na lokalnim putnim pravcima, dok su putari u gradu angažovani na uklanjanju snijega i leda sa ulica i posipanju soli i rizle kako bi se osigurala bezbjednost pješaka i vozača, kazao je za Radio Bijelo Polje rukovodilac radnih jedinica tog preduzeća, Senad Pačariz, ističući da sve aktivnosti obavljaju u okviru Plana i programa definisanog za 2022. godinu.

Continue reading →

Odluka o donošenju Statuta doo “Komunalno – Lim”

Pravni osnov za donošenje Statuta Društva sa ograničenom odgovornošću “Komunalno – Lim” Bijelo Polje sadržan je članova 271, 275, 277 i 329 st. 2 Zakona o privrednim društvima (“Službeni list Crne Gore” br 65/29) kojim je propisana obaveza da društva sa ograničenom odgovornošću usklade svoju organizaciju i izvrše registraciju promjena u CRPS u roku od 18 mjeseci od dana stupanja na snagu ovog Zakona.

Odluku i statut u PDF formatu možete preuzeti na linkovima ispod: